نسل جدید صفحات کابینت کوآرتز

گروه صنعتی فراز

نسل جدید صفحات کابینت کوآرتز

شماره تماس و مشاوره : 09133155410
درباره فراز

درباره فراز

با پیشرفت تکنولوژی و حرکت  جامعه به سوی زندگی مدرن متخصصان در حوزه های مختلف را برآن داشته تا گام های ارزنده ای در راستای این حرکت بردارند. یکی از مهمترین و بارزترین شاخصه های زندگی مدرن دکوراسیون داخلی و تجهیزات خانگی است که در کنار زیبایی و جلوه ای که به منزل و محیط کار شما می دهد آسایش و راحتی شما را نیز به همراه دارد.
گروه صنعتی فراز با در نظر گرفتن همین اهداف از سال ۱۳۷۴ شروع به کار کرد و بیشتر از یک دهه در طراحی ، تولید و فراوری سنگ های طبیعی و مصنوعی در زمینه ساخت انواع شومینه های مدرن و کلاسیک نقش به سزایی را ایفا نموده است . این گروه از سال ۱۳۸۶ با توجه به تجربیات قبلی خود با برند جدید  faraz stone  به صورت رسمی پا به عرصه صنعت آشپزخانه گذاشت  و با جدیدترین ماشین آلات روز و با بهره برداری از مهندسان و متخصصان با تجربه در کنار تولید و فرآوری صفحات کانترهای آشپزخانه و سنگ های کوآرتز به صورت تخصصی اقدام به طراحی و ساخت انواع میزهای جزیره ، میزهای غذاخوری ، کانتر بانک ها ، رستوران ها و اماکن عمومی پر تردد ف سرویس های بهداشتی ، محیط های آموزشی ، اتاقک های اسانسور ف مبلمان اداری و …. نموده است.
در حال حاضر این شرکت با تولیدی بالغ بر ۴۰۰۰ واحد کانتر آشپزخانه رکورددار تولید صفحات کابینت با سنگ های کوارتز در ایران می باشد و بدون اغراق حرفه ای ترین متخصصان در حیطه فرآوری سنگ های مهندسی که عمدتا به صنعت آشپزخانه منتهی می شود در این مجموعه گرد هم امده اند تا گام های استواری در بهینه سازی این صنعت بردارند